КРУГЛИЙ СТІЛ «АСОЦІАЦІЯ УКРАЇНА-ЄС: ЩО ДАЛІ?», БІЛА ЦЕРКВА (АНОНС)

Автор: IЄAC Четвер, 22 листопада 2018

04 грудня в Білій Церкві відбудеться круглий стіл під назвою «Асоціація Україна-ЄС: що далі?» для громадськості, місцевої влади та бізнесу області. Подія організована Представництвом Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститутом Євро-Атлантичного Співробітництва (м. Київ) за підтримки Білоцерківської міської ради.

 

Продовжуючи традицію попередніх років, Представництво Фонду Конрада Аденауера в Україні та Інститут Євро-Атлантичного Співробітництва проведуть другий у 2018 році раунд регіональних круглих столів, присвячених відносинам України та Європейського Союзу після впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, зважаючи на актуальні міжнародно-політичні обставини.

 

У круглому столі візьмуть участь Заступник голови Комітету ВРУ у закордонних справах, старший науковий співробітник ІЄАС Андреас УМЛАНД, асистент програм Представництва Фонду Конрада Аденауера в Україні Ізабель ВАЙНІНҐЕР, Білоцерківський міський голова Геннадій ДИКИЙ, політичний аналітик ІЄАС Володимир ГОРБАЧ, Директор з наукової роботи Інституту економічних досліджень і політичних консультацій Вероніка МОВЧАН та Член правління ГО «Асоціація розвитку Обухівщини», експерт з питань європейської інтеграції Роберт ХОРОЛЬСЬКИЙ.

 

Найкраще поінформовані українські експерти з міжнародних відносин та суспільних процесів проведуть ґрунтовний аналіз стану відносин між Україною та Європейським Союзом після впровадження Угоди про асоціацію між Україною та ЄС, яка суттєво вплинула на всі значущі регуляторні сфери в Україні. Учасники заходу висвітлять також основні моменти сценаріїв майбутніх відносин України та ЄС, приділивши увагу взаємним очікуванням та перспективам.  

 

Подія відбудеться за адресою: м. Біла Церква, вул. Ярослава Мудрого, 15

 

Реєстрація за посиланням: https://goo.gl/forms/W3FgQ3OwWDNwFoho1

Програма круглого столу: https://goo.gl/CB1Xri

Подія в Facebook: https://www.facebook.com/events/2163212057043358/